• nmacoskova

Zažij střední jinak! – Výzvy středního odborného školství

Rádi bychom Tě pozvali na již druhou akci z projektu Zažij střední jinak! s hlavním tématem “Výzvy středního odborného školství”.  Akce se uskuteční na začátku školního roku 2017/2018 v září v ostravské kavárně Dock.

Co je cílem Zažij střední jinak?

Prostřednictvím workshopů, které pořádáme v různých městech po celé České republice, se snažíme komunikovat se středoškoláky a diskutovat s nimi o problémech a výzvách středního školství. Výstupy ze všech aktivit, díky kterým jsme schopni hájit české středoškoláky, budou zpracovány a budou sloužit jako podněty pro krátkodobou i dlouhodobou činnost České středoškolské unie. První workshop ze série Zažij střední jinak se uskutečnil v Praze, více si o něm můžeš přečíst zde.

Na co se můžeš těšit?

Mezi hlavní body programu patří představení ČSU, krátké představení tématu a debata s odbornými hosty, při které budeš mít možnost nahlédnout na problematiku z různých úhlů. Těšit se můžeš například na Ing. Sylvu Sládečkovou, vedoucí odboru školství a sportu Ostrava. Celý program bude zakončen tím nejdůležitějším – workshopem, při kterém se zaměříme na současné mínusy a plusy středního odborného vzdělávání.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ width=”1/2″][fancy_box image_url=”6801″ link_new_tab=”true” color=”Accent-Color” link_url=”https://docs.google.com/forms/d/1ulu-wTyA_7kiNGvfE-KlzzNHfsF35HGKSfI9iEitwao/viewform?c=0&w=1″ link_text=”Zaregistruj se!”][/fancy_box][/vc_column][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ width=”1/2″][fancy_box image_url=”6336″ link_new_tab=”true” color=”Accent-Color” link_url=”https://www.facebook.com/events/280607012327116/” link_text=”Facebooková událost”][/fancy_box][/vc_column][/vc_row]

1 zobrazení

Česká středoškolská unie, z. s., je nezávislým spolkem hájícím a prosazujícím zájmy a práva středoškoláků na celostátní úrovni.

Udržujeme dialog s ministerstvem a školským výborem ve Sněmovně, pořádáme kulaté stoly o vzdělávání, posilujeme pozici žáka v prostředí školy. Naším cílem je být národní reprezentací českých středoškoláků. Přečtěte si více na stránce O NÁS.

KONTAKT:

E-mail: info@stredoskolskaunie.cz

Odběr Newsletteru:

Odesláním souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů.

Spolupracujeme s:

© 2020 by Česká středoškolská unie created with Wix.com