• nmacoskova

Pozvánka: Zažij střední jinak: Naučili mě zapnout počítač. Jsem informatik?

Výuka informatiky na středních školách dosahuje nejrůznějších podob. Někde tráví celý rok tím, že se učí psát všemi deseti, jinde se učí základy mediální gramotnosti a na některých školách se věnují třeba programování!

Stačí zavzpomínat na naše rané dětství a porovnat se současným – počítače a další elektronická zařízení nás obklopují čím dál tím více a stávají se naprosto nezbytnou součástí každodenního života.

S ohledem do budoucna, na co a jak nás má vůbec výuka informatiky připravovat?Co by mělo být podle tebe obsahem výuky informatiky?  

Blíží se druhá akce z cyklu workshopů Zažij střední jinak 2017, která se uskuteční 5. 10.  v Místodržitelském paláci v Brně.  Zažij střední jinak je série workshopů Praha – Brno – Ostrava. Letos pořádáme již druhý ročník, reportáže z předchozích akcí nalezneš na našem webu: Jak má vypadat výuka?, Práva a povinnosti středoškoláka, Výzvy středního odborného školství. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″][vc_column boxed=”true” column_padding=”padding-3-percent” column_padding_position=”all” background_color=”#ffffff” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ width=”1/2″ tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default”]

Kde? Místodržitelský palác, Moravské nám. 1a, 662 26 Brno-střed

Kdy? Čtvrtek 5. 10. od 15:00 do 18:00

 Potvrzení o účasti Pro všechny účastníky máme připraveno potvrzení o účasti, které může sloužit jako omluvenka do školy.

Sleduj novinky na FACEBOOKU! [/vc_column][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ width=”1/2″ tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default”][fancy_box image_url=”7521″ link_new_tab=”true” color=”Accent-Color” link_url=” https://goo.gl/forms/fANAItzWkQQXLGtf2″]

Přihlaš se zde! [/fancy_box][/vc_column][/vc_row]

0 zobrazení

Česká středoškolská unie, z. s., je nezávislým spolkem hájícím a prosazujícím zájmy a práva středoškoláků na celostátní úrovni.

Udržujeme dialog s ministerstvem a školským výborem ve Sněmovně, pořádáme kulaté stoly o vzdělávání, posilujeme pozici žáka v prostředí školy. Naším cílem je být národní reprezentací českých středoškoláků. Přečtěte si více na stránce O NÁS.

KONTAKT:

E-mail: info@stredoskolskaunie.cz

Odběr Newsletteru:

Odesláním souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů.

Spolupracujeme s:

© 2020 by Česká středoškolská unie created with Wix.com