• nmacoskova

Pořádáme kulatý stůl o vztazích ve škole, přijď taky

Již po páté zasedneme společně s odborníky, politiky a zástupci zapojených institucí ke kulatému stolu! Akce se pořádá tradičně v Poslanecké sněmovně pod záštitou paní poslankyně Niny Novákové a na programu dne bude diskuze na téma vztahů ve škole. Škola v pohodě, jak jsme akci nazvali, není vždy termínem, jak bychom označili místo, které denně navštěvujeme. Diskutovat se bude zejména o vztah studentů ke škole jako takové, komunikaci mezi žáky a ředitelem a jak vylepšit vzájemné vztahy, příp. co upravit v zákoně.

Pokud se chceš zapojit a ovlivnit, jak trávíš značnou část svého času, využij příležitosti!

Přijď i ty na diskuzi v úterý 22. září od 13:15! Nejenom, že budeš moci diskutovat s ostatními studenty, ale přijdou také zajímaví hosté z Ministerstva školství, České rady dětí a mládeže či ze Svazu měst a obcí. Pokud jsme tě přesvědčili, rozhodně přijď a zapoj se s námi do diskuze, určitě budeš moci něčím zajímavým přispět. Rádi ti vydáme potvrzení o účasti, které můžeš použít jako součást omluvenky pro školu. Během akce je zajištěno občerstvení.Facebooková událostRegistrace účasti

Stáhnout pozvánku v .doc

0 zobrazení

Česká středoškolská unie, z. s., je nezávislým spolkem hájícím a prosazujícím zájmy a práva středoškoláků na celostátní úrovni.

Udržujeme dialog s ministerstvem a školským výborem ve Sněmovně, pořádáme kulaté stoly o vzdělávání, posilujeme pozici žáka v prostředí školy. Naším cílem je být národní reprezentací českých středoškoláků. Přečtěte si více na stránce O NÁS.

KONTAKT:

E-mail: info@stredoskolskaunie.cz

Odběr Newsletteru:

Odesláním souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů.

Spolupracujeme s:

© 2020 by Česká středoškolská unie created with Wix.com