• nmacoskova

Jsme v druhé fázi Vzorové samosprávy


1

1

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Nyní Štěpán se Simonou z předsednictva připravují samotný dokument, který ještě projde připomínkováním jak od všech účastníků přípravné fáze, tak od vedení České středoškolské unie.

„Chtěl bych poděkovat všem účastníkům za jejich skvělé nápady a přístup. Díky vám bude Vzorovka mnohem přínosnější při představování studentských parlamentů ostatním středoškolákům,“ poznamenal Štěpán Kment, koordinátor projektu.

Po vydání dokumentu je cílem ČSU brožuru distribuovat na střední školy v České republice prostřednictvím studentských magazínů a díky partnerství s Asociací učitelů občanské výchovy. Dodatečně bude samozřejmě možné si stáhnout PDF verzi na našich stránkách.

Aktuálně též navazujeme kontakt s Asociací krajů, pod jejíž záštitou bychom chtěli prezentovat projekt a výhody žákovských samospráv na krajských schůzích ředitelů středních škol.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Česká středoškolská unie, z. s., je nezávislým spolkem hájícím a prosazujícím zájmy a práva středoškoláků na celostátní úrovni.

Udržujeme dialog s ministerstvem a školským výborem ve Sněmovně, pořádáme kulaté stoly o vzdělávání, posilujeme pozici žáka v prostředí školy. Naším cílem je být národní reprezentací českých středoškoláků. Přečtěte si více na stránce O NÁS.

KONTAKT:

E-mail: info@stredoskolskaunie.cz

Odběr Newsletteru:

Odesláním souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů.

Spolupracujeme s:

© 2020 by Česká středoškolská unie created with Wix.com