• nmacoskova

INEX-SDA a mezinárodní školení mentorů projektu ZDoKonal se

Partnerská organizace České středoškolské unie INEX-SDA pořádá v červnu kvalitní pětidenní vzdělávací workshop, který nabízí možnost naučit se efektivně vést skupinu lidí, získat dovednosti v oblastech soft-skills i hard-skills a používat mobilní aplikaci IM-PROVE pro dobrovolníky.

Jedná se o akci s mezinárodní účastí. Budeš mít možnost poznat schopné tahouny pozoruhodných inovací a nápadů z Česka a Slovinska a příležitost zrealizovat vlastní nápad na projekt a stát se lídrem skupiny dobrovolníků.

Zajímavé? Jestli ano, tak se přihlaš jako účastník MEZINÁRODNÍHO ŠKOLENÍ MENTORŮ projektu “ZDoKonal se”, 16.-21. června 2015 ve Střelských Hošticích (jižní Čechy). Počet míst je omezený: z ČR 5 osob, celé školení v angličtině!

0 zobrazení

Česká středoškolská unie, z. s., je nezávislým spolkem hájícím a prosazujícím zájmy a práva středoškoláků na celostátní úrovni.

Udržujeme dialog s ministerstvem a školským výborem ve Sněmovně, pořádáme kulaté stoly o vzdělávání, posilujeme pozici žáka v prostředí školy. Naším cílem je být národní reprezentací českých středoškoláků. Přečtěte si více na stránce O NÁS.

KONTAKT:

E-mail: info@stredoskolskaunie.cz

Odběr Newsletteru:

Odesláním souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů.

Spolupracujeme s:

© 2020 by Česká středoškolská unie created with Wix.com