• nmacoskova

Česká středoškolská unie v roce 2015

Dále jsme navázali úspěšnou komunikaci s ministryní školství Kateřinou Valachovou a dostali se, v kontextu vzdělávací politiky, do středu mediální pozornosti. Naše vyjádření v průběhu roku sdílela média jako Hospodářské noviny, Učitelské listy, Deník, Novinky.cz nebo Aktualne.cz.

Podrobnější popis naší činnosti naleznete v přiložené Výroční zprávě za rok 2015.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row type=”in_container” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ width=”1/1″][vc_column_text] Stáhnout v PDF [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0 zobrazení

Česká středoškolská unie, z. s., je nezávislým spolkem hájícím a prosazujícím zájmy a práva středoškoláků na celostátní úrovni.

Udržujeme dialog s ministerstvem a školským výborem ve Sněmovně, pořádáme kulaté stoly o vzdělávání, posilujeme pozici žáka v prostředí školy. Naším cílem je být národní reprezentací českých středoškoláků. Přečtěte si více na stránce O NÁS.

KONTAKT:

E-mail: info@stredoskolskaunie.cz

Odběr Newsletteru:

Odesláním souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů.

Spolupracujeme s:

© 2020 by Česká středoškolská unie created with Wix.com