PÍŠEME DOPISY PROTI POVINNÉ MATURITĚ Z MATEMATIKY

Povinné maturity z matematiky se Česká středoškolská unie věnuje již po dlouhou dobu. Naposledy jsme zaplnili přední stránky novin například pražským protestem, který se odehrál na podzim minulého roku. Nyní se ovšem blížíme do finále a potřebujeme vaši pomoc.

 

Hned, jak se sněmovna vrátí do běžného provozu, bude se ve třetím čtení hlasovat o vládním návrhu, který by znamenal zrušení povinné maturity z matematiky. Problém je v tom, že aktuální prognózy se přiklání spíše k tomu, že návrh jako takový neprojde.

 

S politiky jednáme, ale nyní je potřeba ukázat, že tento problém netrápí pouze nás, ale všechny středoškoláky. Proto pořádáme dopisovou akci, ve které mohou všichni středoškoláci vyjádřit svůj názor. 

 

Doufáme, že tyto dopisy poslancům pomohou v naší snaze odvrátit zavedení povinné maturity z matematiky.  

Česká středoškolská unie, z. s., je nezávislým spolkem hájícím a prosazujícím zájmy a práva středoškoláků na celostátní úrovni.

Udržujeme dialog s ministerstvem a školským výborem ve Sněmovně, pořádáme kulaté stoly o vzdělávání, posilujeme pozici žáka v prostředí školy. Naším cílem je být národní reprezentací českých středoškoláků. Přečtěte si více na stránce O NÁS.

KONTAKT:

E-mail: info@stredoskolskaunie.cz

Odběr Newsletteru:

Odesláním souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů.

Spolupracujeme s:

© 2020 by Česká středoškolská unie created with Wix.com