STAŇ SE ČLENEM UNIE!

JAKÉ JSOU VÝHODY?

Díky členství se můžete účastnit našich projektů a akcí. Také pravidelně pro naše členy pořádáme události a workshopy s diskusemi na různá aktuální témata.

Poznej ostatní – středoškoláky, kteří mají podobné zájmy jako ty a jsou součástí Unie. Sdružujeme všechny, kterým na jejich vzdělání záleží a mají chuť ho měnit.

Registrovaní členové se mohou přidat do členské skupiny na Facebooku, kde sdílíme nabídky na zajímavé akce a diskutujeme o činnosti ČSU.

Přidej se do party aktivních středoškoláků, kteří se zajímají o dění kolem sebe. Jako člen budeš o všech našich akcích vědět jako první, nic ti tak neunikne. Můžeš se zúčastnit debat o školství našich republikových sněmů, které výrazně ovlivňují směřování ČSU a na nichž se můžeš dozvědět mnoho věcí, které budou rozvíjet tebe osobně.

 

Neměl by ti uniknout ani víkend studentských samospráv, na němž se můžeš dozvědět, jak založit či zlepšit studentský parlament na tvé škole a v neposlední řadě ani Meetupy, neformální setkání, která se konají v městech napříč republikou.

Díky členství budeš mít přístup k mnoha zajímavým projektům, každý měsíc na ebe v emailu bude čekat náš newsletter a možná najdeš zalíbení i v některém z našich partnerských projektů pro středoškoláky, které na svých sociálních sítích hojně sdílíme.

Je toho zkrátka až až! Tak neváhej, vyplň přihlašovací formulář a přidej se k nám!

CHCEŠ ZÍSKAT DELEGÁTSTVÍ?

Delegát – člen s hlasovacím právem – je pověřen zastupovat svoji školu a její žáky v Unii. Aby naše činnost byla důvěryhodná a legitimní, potřebujeme mít co nejvíce delegovaných členů, kteří zastupují středoškoláky ze své školy prostřednictvím samosprávy. Staň se jedním z nich velmi snadno!

Máš na škole studentský parlament či žákovskou radu? Chceš posunout jeho úroveň zas o kousek výš? Zapoj ho do databáze samospráv ČSU!

 

Vyberte ve své samosprávě člověka, který se stane vaším delegátem. Tento člověk se stane spojkou mezi samosprávou a Unií, bude moci do samosprávy přinášet stále nové podněty, možnosti či inspiraci a zároveň se bude moci aktivně podílet na fungování ČSU. Delegát má na našich republikových sněmech právo přednášet návrhy na další směřování Unie a dále může hlasovat a rozhodovat tak například o důležitých dokumentech Unie či o tom, jací lidé se dostanou do předsednictva a dozorčí rady spolku!

Komunita propojených samospráv se stále rozrůstá a ty tomu můžeš taky pomoci, když se k nám přidáš!

Jak na to? Vyplň následující online formulář a následně také offline formulář.

Česká středoškolská unie, z. s., je nezávislým spolkem hájícím a prosazujícím zájmy a práva středoškoláků na celostátní úrovni.

Udržujeme dialog s ministerstvem a školským výborem ve Sněmovně, pořádáme kulaté stoly o vzdělávání, posilujeme pozici žáka v prostředí školy. Naším cílem je být národní reprezentací českých středoškoláků. Přečtěte si více na stránce O NÁS.

KONTAKT:

E-mail: info@stredoskolskaunie.cz

Odběr Newsletteru:

Odesláním souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů.

Spolupracujeme s:

© 2020 by Česká středoškolská unie created with Wix.com